بازتاب

بازتاب بین المللی برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- برگزاری نخستین همایش ملی زن و روابط عمومی بازتاب خوبی در عرصه بین الملی در پی داشت.

به گزارش شارا، سو وولستون رییس CIPR انگلستان در این باره نوشت: از ارسال جزییات همایش اخیر که در مورد نقش زنان در روابط عمومی و مدیریت بحث می کرد سپاسگزارم. ما هم در در انگلستان مباحثاتی در همین زمینه داریم. ما باید در کنار شما باشیم و برای بهبود بین المللی این امر کار کنیم.

وی افزود: به عنوان رییس جدید CIPR در انگلستان، گزارش شما را به منظور نشان دادن کارهای جالبی که انجام می دهید و نشان دادن نقش رهبری که به عهده دارید توییت خواهم کرد. مثل بیشتر اوقات در ایران، شما یک مثال عالی برای همه ما هستید.

باربارا میلر مدیر تبلیغات انتشارات هوگو هاوس گفت: از این که شاهد چنین فعالیت های مثبتی در زنان ایرانی هستم خوشحالم و از دریافت اطلاعات جدید در زمینه های مشابه استقبال می کنم.

لیزا کروز رییس و مالک شرکت روابط عمومی کفش های قرمز در این باره گفت: من بسیار علاقمند به کمک به زنان شاغل به خصوص در زمینه روابط عمومی هستم.

آنجلا جفری مدیرعامل سالینت اینسایت آمریکا، برگزاری این همایش را بسیار مثبت و دلگرم کننده ارزیابی کرد.

همچنین دوریس لیم، مالک شرکت ارتباطات ماتریکس ضمن تبریک به برگزارکنندگان، تصریح کرد: منتظر همکاری های بیشتر در چشم انداز پویای در حال تغییر روابط عمومی هستم.

یادآوری می شود بیش از 30 نفر از فعالان عرصه روابط عمومی ضمن استقبال از فعالیت های مثبت در این حوزه، آمادگی خود را پیرامون همکاری دوجانبه اعلام نمودند.

 

http://shara.ir